22 Kasım 2019 Dolar ne kadar oldu
Advert
kayseri escort

22 Kasım 2019 Dolar ne kadar oldu

Son zamanlarda yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler dolar ve euro rakamlarında bir hayli değişiklik yaşanmasına neden oldu. Peki 22 Kasım 2019 tarihli döviz kurları ne kadar oldu?

22 Kasım 2019 Dolar ne kadar oldu

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 22 Kasım 2019 Cuma döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizler özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.     

Dolar bugün piyasalarda 5,70 rakamlarında işlem gördü. Düne nazaran bir puan düşerek doların bugün hangi rakamlara ulaşacağı merak ediliyor. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.   

Uzmanların piyasa değerlendirmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump'ın Beyaz Saray'da görüşmesi piyasaların rahatlamasına ve gerginliğin son bulmasına neden oldu. Dolar yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmelerinde etkisiyle dolar bugün 5.70 rakamlarını gördü. Son zamanlarda yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler doların 5.90 seviyesine kadar çıkmasına neden olmuştu. Doların 5.70 rakamlarına gelmesi piyasayı bir hayli rahatlattı.       

Euro ise 6,31 seviyesinde seyrediyor.     

Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:     

DOLAR     
Alış:5,7023          
Satış:5,7049

EURO     
Alış:6,3107    
Satış:6,3131

 

dolar euro 1 dolar 1 euro dolar alış fiyatı dolar satış fiyatı euro alış fiyatı 22 Kasım 2019 dolar ne kadar oldu 22 Kasım 2019 euro ne kadar oldu ekonomi ekonomi haberleri dolar haberleri euro haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator