2020 kültür-sanat değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi
kayseri escort

2020 kültür-sanat değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılında gerçekleştirilecek kültür-sanat programları hakkında değerlendirme toplantısını yapıldığını söyledi.

2020 kültür-sanat değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan kültür, sanat, spor, mesleki kurslar, festivaller, yöresel günler ve haftalar ile ilgili çalışmalar için değerlendirme toplantısı yapıldığını söyledi.

Kültür ve sosyal işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Yakup Yüksel’in ve ilgili birim müdürlerin toplantıya katıldığını belirten Başkan Mustafa Palancıoğlu, "Önemli olan planlamadır. Belediyemizin başarısında planlama ve bu plan üzerinde iş bölümü ve ihtisaslaşmış çalışanlar bulunmaktadır. Programlarımızı önceden tasarlayarak planlı çalışmaya dikkat ediyoruz.” dedi.

Kültür, sosyal işler, Ar-Ge ile zabıta müdürlerinin katıldığı toplantıda Başkan Yardımcısı Yakup Yüksel, ”2020 takviminde hangi çalışmaların yapılması gerektiği konusunda planlama yapıldı. Sosyal sorumluluk ve sosyal belediyecilik ilkeleri ile 2020 yılı Melikgazi Belediyesi için çok anlamlı ve çok daha etkin ve verimli olacaktır. Melikgazi adeta kültürün, sanatın ve festivallerin merkezi olacak.” diye konuştu.

Kayseri Melikgazi Belediyesi Mustafa Palancıoğlu 2020 kültür sanat spor mesleki kurslar festivaller yöresel günler Yakup Yüksel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator