13 Aralık Dolar kaç TL avro kaç TL oldu son dakika

13 Aralık Dolar kaç TL avro kaç TL oldu son dakika

Dolar kaç TL oldu? Euro bugüne kaç TL ile başladı? Dolar düşecek mi? Ekonominin son durumdun da en çok araştırılan bu sorularınızın cevapları haberimizin detaylarında…

13 Aralık Dolar kaç TL avro kaç TL oldu son dakika

13 Aralık 2018 Dolar kuru ne kadar 13 Aralık 2018 Euro kuru ne kadar. Doların artması sebebi ile halk arasında en çok araştırılan konu dolar tekrar ne zaman düşecek oluyor. Dolar geçen ay bir nebze de olsa düşerek vatandaşın yüzünü güldürmeye başlamıştı ki tekrar yükselişe geçti. 2018 yılının son ayında dolar yükselişte olsa da vatandaşlar bu yükselişlerin 2019 da tekrar düşmesini ümit ediyor.

Türkiye-ABD ilişkilerinin de yön verdiği piyasa da yurt içinde bu günün en önemli gündem maddesi ise bugün gerçekleşecek Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısı olacak. yılın son PPK toplantısında politika faizini sabit tutması bekleniyor. TCMB/PPK toplantısı ve Fitch değerlendirmesine dair beklentiler ve gelebilecek haber akışları da CDS ve tahvil faizleri üzerinden fiyatlamalara etki edebilir.  PPK toplantısında alınan kararlar bugün saat 14.00 da açıklanacak. Merakla beklenen 3.Çeyrek GSYİH Değişimi ise; iki sene sonra çeyreklik baz da negatif gelirken, senelik oran da aynı sürenin en düşük büyümesine işaret etti. Son günlerde inişli çıkışlı seyir gösteren Dolar ve Euro’nun 13 Aralık sabahına nasıl başlayacağı merak konusu. İşte 13 Aralık sabahı Dolar ve Euro da son durum…

 Dolar kuru Türkiye’nin üçüncü çeyrek büyüme rakamları açıklandıktan sonra anlamlı bir değişim göstermese de 13 Aralık 2018 tarihinde saat 09.15 itibariyle dolar, 5.34TL seviyesindeyken, Euro kuru ise 13 Aralık 2018 tarihinde saat 09.15 itibariyle 6.09 TL seviyesinde hareket ediyor.

dolar kaç TL oldu? Euro güne kaç TL ile başladı? dolar önümüzde ki günlerde düşecek mi? 13 aralık euro dolar fiyatları PPK toplantısı yapıldı mı?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500