12 saat sonra enkazın altından çıkarıldı
Advert
kayseri escort

12 saat sonra enkazın altından çıkarıldı

Elazığ'da meydana gelen depremden 12 saat sonra enkaz altından çıkarılan 12 yaşındaki Miraç Dişli kurtarılamayarak vefat etti.

12 saat sonra enkazın altından çıkarıldı


Elazığ’ın Sivrice ilçesin merkez üssü olan 6,8'lik depremde 6 aylık hamile olan Pınar Dişli enkaz altından kurtarıldı. Anne Dişli'nin kurtarılmasının ardından ailenin erkek çocuğu olan Miraç Dişli de enkaz altından çıkarıldı. Ancak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Elazığ'da yaşanan deprem felaketinden sonra acı haberler gelmeye devam etti. 21 kişinin öldüğü, binden fazla kişinin ise yaralandığı depremde, 6 aylık hamile olan Pınar Dişli AFAD ekiplerince kurtarıldı. Pınar Dişli'nin enkaz altından çıkarılması televizyon kameraları tarafından naklen yayınlandı.

2 Kişi Daha Kurtarılmıştı

Aynı zamanda bu olaydan yaklaşık bir saat önce kadar, biri merkezde diğeri Gezin'de olmak üzere iki kişi daha kurtarılmıştı.

AFAD, biri Elazığ merkezde diğeri Maden ilçesine bağlı Gezin'de olmak üzere iki kişinin daha enkaz altından kurtarıldığı açıklandı. AFAD'ın sosyal medya hesabından, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremle ilgili açıklamalar geldi.

 

Miraç Dişli Pınar Dişli 12 saat sonra çıkarıldı 12 yaşında hastanede öldü hastanede hayatını kaybetti 6.8 enkazdan çıkarıldı AFAD Elazığ 2 Kişi Daha Kurtarılmıştı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator