12 Ocak 2020 Dolar ve Euro ne kadar oldu
Advert
kayseri escort

12 Ocak 2020 Dolar ve Euro ne kadar oldu

Haftanın son gününde dolar ve euro rakamlarının ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki 12 Ocak 2020 tarihli döviz kurları ne kadar oldu

12 Ocak 2020 Dolar ve Euro ne kadar oldu

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 12 Ocak 2020 Pazar döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizlerin, özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.           

Dolar bugün piyasalarda 5,88 rakamlarında işlem gördü. Düne nazaran bir puan yükselen doların bugün hangi rakamlara ulaşacağı merak diliyor. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.     

İran komutanı Kasım Süleymani'nin ABD tarafından öldürülmeside serbest piyasayı fazlasıyla hareketlendirdi. ABD ve İran arasında yaşanan son gerilimlerler döviz kurlarının tavan yapmasına neden olmuştu. Ancak Trump'ın İran'ın saldırı pozisyonundan çekildiğine dair açıklaması dolar ve euro rakamlarının 5,90 seviyesine yaklaşmasına neden oldu.

Euro ise 6,54 seviyesinde seyrediyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 


Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:           

DOLAR           

Alış:5,8761   
Satış:5,8778

EURO           

Alış:6,5359
Satış:6,5392

dolar euro 1 dolar 1 euro 12 Ocak 2020 dolar 12 Ocak 2020 euro ekonomi ekonomi haberleri haftanın son günü Serbest piyasa alış satış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator