10 Şubat Cumartesi reyting sonuçları

10 Şubat Cumartesi reyting sonuçları

İzleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan 10 Şubat 2018 Cumartesi reyting sonuçları belli oldu mu?

10 Şubat Cumartesi reyting sonuçları

Birçok kişi tarafından her gün araştırılan reyting sonuçları belli oldu mu? Kanalların dizileri, programları ve yarışmalarıyla kıyasıya mücadele verdiği 10 Şubat 2018 Cumartesi reyting sonuçları açıklandı mı?

ATV’nin sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez mi? Show TV’nin eğlence dolu dizisi Yeni Gelin mi? Kanal D ekranının yeni dizisi Gülizar mı? Fox TV’nin dizisi Kalbimdeki Deniz mi? Star TV’nin entrika dolu dizisi Fazilet Hanım ve Kızları mı? TRT 1 ekranın da yer alacak olan Kalk Gidelim mi? Yoksa TV 8'de başlayacak olan Survivor 2018 All Star mı?


10 Şubat 2018 Cumartesi reyting sonuçları sıralaması açıklandı mı, hangi yapım birinci oldu merak ediyor. Öte yandan Cumartesi günü hiçbir şekilde reyting birinciliğini kimseye kaptırmayan Yeni Gelin bugünde zirveye yerleşe bilecek mi?

10 Şubat 2018 Cumartesi reyting sonuçlarının birincisi şimdiden merak konusu. 

REYTİNG NEDİR? 
İzleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir.   

TOTAL VE AB NEDİR?   
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. 

10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI:
1 SURVIVOR TV8
2 YENI GELIN SHOW TV
3 SEN ANLAT KARADENIZ (TKR)ATV
4SHOW ANA HABER SHOW TV
5 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX TV
6 YENI GELIN (OZET)SHOW TV
7 RECEP IVEDIK 4 (T.S)TV8
8 KALBIMDEKI DENIZFOX TV
9 FAZILET HANIM VE KIZLARI STAR TV
10 ATV ANA HABER ATV
11 BAHTIYAR OLMEZ ATV
12 HABER ONUSHOW TV
13 SEN ANLAT KARADENIZ (TKR)ATV
14 ATV HABER ATV1
15 SURVIVOR PANORAMA OZELTV
16 KANAL D HABERKANAL D
17 KALBIMDEKI DENIZ (OZET)FOX TV
18 SEN ANLAT KARADENIZ (TKR)ATV
19 KALK GIDELIM TRT 1
20 FAZILET HANIM VE KIZLARI (OZET)STAR TV

 

10 Şubat Cumartesi reyting sonuçları belli oldu mu 10 Şubat Cumartesi 10 Şubat reyting 10 Şubat reyting sonuçları Reyting Reyting 10 şubat sonuçları Cumartesi 10 şubat reyting sonuçaları Cumartesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500