1 DOLARLIK İMZA !
kayseri escort

1 DOLARLIK İMZA !

Üzerinde Fethullah Gülen imzası bulunan 1 dolarlık banknot kamuoyunu karıştırdı. İddia o ki bu para, FETÖ lideri tarafından Kayserili bir iş aileye verildi.

1 DOLARLIK İMZA !

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle Kayserili bir iş inanının evinde yapılan aramada, Fethullah Gülen imzalı 1 dolar bulunduğu iddiasıyla haber merkezimize bir ihbarda bulunuldu. Söz de 1 doların üzerinde 20/06/2012 tarihi ve Fethullah Gülen'in imzasının yanı sıra hediye edilen kişinin ismi bulunmakta..

KİM BU İŞ İNSANI:
Fethullahçı Terör Örgütü'ne yardım ettiği iddiasıyla birçok kişinin yargılanmasına devam edilirken, yakın zamanda ortaya atılan ''FETÖ BORSASI'' iddiası, yeniden bu örgütle ilgili hareketliliği başlattı. Bazı isimlerin örgütle ilgili yakınlığı tespit edilirken, bazı isimlerinse evlerine ve iş yerlerine baskınlar düzenlendi. İddia o ki, bu baskınlar sırasında üzerinde Fethullah Gülen'in imzasını taşıyan 1 dolarlık banknot ele geçirildi. Üzerinden Özmen Öztürk yazısı bulunan ve altında da Fethullah Gülen'in kendi el yazısıyla imzaladığı söylenen para büyük yankı uyandırdı.

GERÇEK Mİ ?
Şimdi akıllarda Fethullah Gülen imzalı olduğu söylenen bu 1 dolarlık banknotun gerçek mi yoksa sahte mi olduğu sorusu geliyor. Bir de doların üzerinde adı geçen Özmen Öztürk isminin kim olduğu. Habere ve iddiaya konu olan kişinin kimliği tam olarak saptanamadığı için haber merkezimiz imzanın gerçek olup olmadığını sorma şansı bulamadı.

GIYASİ ÖZTÜRK İLE BAĞLANTISI VAR MI?
Olaylı bir şekilde ortaklıkları biten Ertuğrul Holding'in hissedarlarından Gıyasi Öztürk ile akrabalık derecesi merak edilen Özmen Öztürk'ün iddia edilen doların gerçek olması halinde akıllardaki soruları cevaplaması bekleniyor. Öztürk isminin bu 1 doları nereden aldığı ve neden bu zamana kadar yok etmediği gibi sorularda akılla gelirken, bu iş adamının halen Amerika'ya gidiyor olup olmadığı ya da örgütle bağlantısı olup olmadığı da merak konusu.

1 DOLARIN SIRRI:
FETÖ'cü teröristlerin üzerinde çıkan 1 doların masonik sırrı... Erbakan'ın yıllar önce 1 Doların sırrını anlatışı ve şifreleri. Araştırmacı-yazar Ertan Özyiğit FETÖ'cülerin üzerinden çıkan 1 dolarların sırrını anlattı: 1 doların tam ortasında yenidünya düzenini simgeleyen piramit var. Masonik öğretilerin simgesi bu banknotta bolca var. Özyiğit'e göre 1 doların üzerinde çok sayıda Masonik simge ve anlamlar mevcut. Özyiğit "1 doların tam ortasında yenidünya düzenini simgeleyen bir piramit var. Bu bitmeyen piramidin bitirilmesi için bir başlangıç anlamına geliyor. Masonik öğretilerin simgeleri 1 dolar üzerinde bol miktarda mevcuttur. Darbeciler birbirlerini ayırt etmeleri açısından bu detayı kullanmış olabilirler" diye konuştu.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Gıyasi Öztürk Ertuğrul Holding Fethullahçı Terör Örgütü FETÖ Fethullah Gülen 1 dolar FETÖ BORSASI Özmen Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500